Objednaj si originálnu mikinu aj s potlačou

Pohodlné oblečenie sa nám hodí nielen doma. Často máme náladu obliecť si niečo naozaj komfortné ? a neformálne, aby sme sa cítili chvíľu naozaj uvoľnene a „free“. Mikiny sú jedným z takýchto kúskov, ktoré jednak má hádam každý a jednak sú vhodné pre každého bez obmedzenia veku. Dôležité je, aby ste sa cítili v nej dobre a okrem toho vás aj príjemne zahreje. Veľmi dobre sú na športovanie a cvičenie keď už sú dni trochu chladnejšie. Využijete ich na dlhé a pokojné prechádzky v lese či v meste. No i na kávu a posedenie v meste alebo vašej obľúbenej kaviarni alebo s priateľmi von. Veď nakoniec prečo nie?

mikina s potlačou

Mikiny sú teraz celkom in. Ležérny „teplákový“ štýl je v móde a preto je krásna originálna mikina naozaj veľmi moderným a trendy kúskom. Mikiny s potlačou sú ešte o kúsok ďalej v móde. Potlač ozvláštni každý jeden model a stáva sa výraznejším, originálnejším. Potlač môže byť rôzna či už je to logo známej značky, alebo nejaké trendy obrázok, nápis či slogan. Všetko záleží na farbách a najmä na vašom vkuse. Mikinu môžete pokojne nosiť s rifliam, ale skombinujete ju iste aj so sukňou, či elegantnejšími nohavicami. Dnes už sa hranice posunuli a všetko, čo k sebe pekne a vkusne ladí iste ocení aj okolie.

mikina

Mikiny bez potlače sú o niečo jednoduchšie, možno sa vám bude zdať, že ich lepšie zladíte k niektorým výraznejším kúskom nohavíc alebo sukní, čo je aj nakoniec pravda. Avšak mikiny s potlačou sú zase oveľa viac expresívnejšie a zaujmú na prvý pohľad. Sú módne a vkusné a iste perfektne obohatia váš šatník. Či už sa vám páčia potlače, alebo radšej by ste chceli bez potlače, pekné a kvalitná mikina sa zíde vždy. Zvlášť v prechodnom období a zimnom období ich oceníme nielen pre pekný a originálny dizajn, ale aj preto, že nám pridajú o jednu vrstvu na zahriatie viacej. Objednaj si teda skvelú trendy mikinu v e-shope od Bigstarjeans a buď happy!