Moderný dizajn

Kúpili ste alebo ste zdedili starý byt, čaká vás rekonštrukcia a rozmýšľate čo so starou kúpeľnou, ktorá tam ostala v pôvodnom stave? Ešte v mnohých starých bytoch je vaňa, napriek tomu, že sú kúpeľne vo väčšine prípadov malé. A keď tam chcete zmestiť ešte umývadlo, pračku a nejakú tu kúpeľňovú skrinku, miesta tam teda vôbec nie je veľa. Ideálnym riešením do takýchto malých panelákových kúpeľní je sklenený sprchový kút. Kedysi boli moderné celé sprchové kúty, vyzeralo to ako veľká plechová krabica, ktorá sa len vsadila do kúpeľne. Určite si na ňu ešte pamätáte, hlavne tí starší. To je ale už tiež len prežitok, ktorý zaberal v kúpeľni znovu zbytočne veľa miesta.

Moderna kúpeľňa

Teraz sa dá ľahko urobiť sprchový kút, ktorý vyzerá ako súčasť kúpeľne, len je oddelený stenou. Vo väčšine prípadov je táto stena zo skla. Sklenený sprchovací kút Lmmont, je moderný, praktický, nadčasový a štýlový do každej kúpeľne. Automaticky zväčšuje priestor a tým aj samotnú kúpeľňu napriek tomu, že je malá, budete sami cítiť, že odrazu máte aj v malej kúpeľni dostatok priestoru. Môžete si sklenený kút vyrobiť podľa vašich predstav. Sklo môže byť tiež číre, farebné, alebo dokonca potlačené nejakým obrázkom. Závisí aký štýl kúpeľne ste sa rozhodli mať. Množstvo rôznych návrhov a inšpirácii nájdete na www.lmmonte.

sprchový kút

Firma LMMont sa zaoberá realizáciou sklenených okien, dverí, stien a iných doplnkov, do bytov, domov, kancelárii, a iných priemyselných budov. Zamestnanci vám radi vyrobia aj konkrétny návrh podľa vašej predstavy, alebo vám poradia, ako by mohla vyzerať realizácie vášho skleneného sprchovacieho kúta, alebo celej kúpeľne. Návrh ako aj cenová kalkulácia je somozrejme zdarma. Na ich internetovej stránke si môžete nájsť aj množstvo referencií od spokojných zákazníkov, ako aj inšpiráciu hotovej kúpeľne, alebo skleneného sprchového kúta.