Jeansy pre krajší zadoček

Rifle alebo aj jeansy patria medzi celosvetoto najobľúbenejšie kúsky oblečenia. Obľubujú ich dámy ako aj páni mladšie či staršie ročníky. Nosia ich bežní ľudia ako aj celebrity, prezidenti alebo členovia kráľovskej rodiny.Pôvodne rifle boli určené zlatokopom, ktorí sa sťažovali na nie príliš pevne nohavice, ktoré sa im trhali na vreckách. Slovo dalo slov a krajčír Davis spevnil vrecka nitmi. Na samotný patent však nemal potrebne peniaze a preto sa spojil s obchodníkom Straussom a onedlho vznikol model 501, ktorý je do dnešnej doby jeden z najobľúbenejších.

Modre jeansy

Na trhu existuje nespočetne veľa značiek, strihov a farieb a teda vyberie si každý. Ale niekedy práve pritom obrovskom výbere máme problém nájsť tie, ktoré by nám dokonale padli. Pri výbere jeansov musíme brať do úvahy predovšetkým náš typ postavy následne strih, dĺžku a farbu. Pri správnom výbere strihu rifieľ, treba poznať svoj typ postavy. Širším bokom a väčším stehnám pristanu najmä tesnejšie strihy s rozširenými nohavicami. Štíhlejším postavam pristanú viac voľnejšie strihy a vysoký pás. Ak nemáte dokonale vyrysovane pozadie môžete siahnúť po type push up jeans Bigstarjeans, ktoré krásne vyformujú pozadie pri ktorej dosiahnete dokonale ženské krivky.

Push up jeans

Tento typ jeansov sa hodí takmer každému typu postavy. Čo sa týka dĺžky rifiel nižšie dámy by mali siahnúť po dlhých rifliach, ktoré sú zúžene na konci. Tým optický postavu predĺžite. Vyššie dámy môžu siahnúť po kratších dĺžkach do pol lýtokm tie naopak postavu opticky trochu znížia. Takisto opticky predĺžia postavu nohavice s vyšším pasom a opačne. Na trhu nájdete rôzne farby rifiel od svetlejších až po tmavšie a dokonca aj farebne. Aj tu platí staré známe ak chcete opticky zoštíhliť zvoľte tmavšie farby a ak ste chudšia kľudne siahnite po svetlejších a kľudne aj farebných kúskoch.