S deťmi aj na kraj sveta

Na čas strávený so svojimi deťmi sa ako rodičia tešíme a usilujeme si ho užiť čo najviac. Kvôli pracovným povinnostiam ho však nie je nazvyš, o to viac si ceníme, ak sme ako rodina všetci spolu. V letnom, ale aj jesennom čase, počas prázdnin, vyhľadávame rodinné dovolenky, od ktorých sa najčastejšie očakáva dobrá dostupnosť, čo najvyšší komfort, kvalitné ubytovacie a stravovacie služby či rôzne doplnkové aktivity, akými sú wellness, sauny a podobne. Veľkou devízou je aj lokalita miesta v závislosti od toho, či patríte skôr k turistickým typom, ktorí milujú pobyt v prírode, alebo k mestským ľuďom, pre ktorých je najdôležitejší čulý mestský ruch.

rodina

Rodinné wellness pobyty preto vyberáme zvlášť starostlivo, čomu je uspôsobená aj ponuka rôznych cestovných agentúr. Travelguide môže byť inšpiratívny, ak hľadáte výhodné pobyty s deťmi, pretože mnohé ubytovacie zariadenia majú v sebe aj možnosť polpenzie a samozrejme, zábavné aktivity pre vaše deti, ktoré je niekedy únavné zabaviť tradičnou formou. Neobmedzený wellness, saunový svet, pobyty s bazénom, to sú skutočne lákadlá pre celú rodinu. Navyše výhoda takýchto ubytovaní spočíva v cene, pretože sú možné rôzne zľavy. Pre rodiny s malými detičkami sú maximálne vhodné baby-friendly hotely, kde sú aj vhodne zvolené zariadenia, ihriská, možnosť stráženia detí či program pre ne.

rodina

Letné prázdniny alebo víkendové dni strávite v kruhu tých, ktorých milujete a v prostredí, kde zabudnete na všetky bežné starosti. Halloween v posledných desaťročiach naberá na popularite aj medzi deťmi a ak ho chcete spoločne osláviť, skvelý pobyt v Jasnej blízko Liptovského Mikuláša pri Demänovskej jaskyni splní vaše predstavy o úžasnom oddychu. Pobyt so vstupom do wellnessu v hoteli Sorea SNP, možnosť polpenzie, zábava s animátormi a dieťa od 3 rokov zdarma. O ďalších výhodných možnostiach sa dozviete tu na našom webe.