Firma za pár minút

V dnešnej dobe sa na vyjadrenia úradov čaká spravidla minimálne mesiac. Niekedy si svoju lehotu ešte aj predĺžia. Keď http://www.ozbublina.sk/projekty/strasidla-v-bojniciach-aj-my-by-sme-chceli/ bola doba korony, tak sa lehoty zvykli predlžovať a na všetko sa čakalo ešte dlhšie. Dnes sa dostať k rýchlemu riešeniu je síce kratšie, ale aj tak to potrvá istý čas. No, my sme netrpezliví a najradšej by sme mali všetko vyriešené hneď ako to bude možné. Včas, rýchlejšie.

A čo keby som vám povedala, že nemusíte čakať?

Firmy na predaj 41business je spoločnosť, ktorá sa o všetko postará za vás. Stačí si len vybrať, o ktorú spoločnosť máte záujem a hotovo. Či by ste chceli spoločnosť, ktorá bude platcom DPH alebo nie. Či máte záujem o registrový súd v Trenčíne, či v Bratislave alebo kdekoľvek inde. Niektoré spoločnosti sú založené za účelom ich predaja, niektoré sú na trhu už dlhšie a majú aj svoju históriu. V ponuke nájdete aj firmy založené napríklad pred pätnástimi rokmi. Ceny sa pohybujú v rôznych škálach, od cca päťsto eur aj do výšky štyri tisíc eur.

muž drží telefón

Čím rýchlejšie sa rozhodnete, tým skôr môžete mať svoju spoločnosť. Keď už aj dnes. Nemusíte čakať na vyjadrenia úradov, na dokladanie ďalších papierov alebo sa zmierovať so záporným stanoviskom. Jednoducho, rýchlo a efektívne sa viete dostať k svojej vlastnej firme. Už zajtra môžete podnikať v jej mene. V dnešnej dobe sa čakať neoplatí, treba konať rýchlo, kým sa dá.

prsty na telefóne

Ešte váhate? Niet nad čím. Takýto predaj firiem sa prevádzkuje po celom svete a tak zavítal aj k nám na Slovensko. Všetky dokumenty potrebné na prevod spoločnosti sú ihneď k dispozícii. Vklad spoločnosti už máte splatený, takže za spoločnosť nemusíte ručiť svojím majetkom, ale iba majetkom spoločnosti. Za niekoľko hodín môžete mať prístup k vlastnej spoločnosti a začať. Je to veľmi výhodná ponuka pre ľudí, ktorí nemajú radi dlhé čakacie doby.