Zvečnite svoje spomienky!

V živote sú často chvíle, ktoré chceme, aby sa v našich srdciach a mysliach zachovali navždy. Sú to momenty s milovanými ľuďmi, alebo naše úspechy, ktoré pre nás majú vysokú hodnotu. Sú to udalosti, okamihy, ktoré majú zostať nezabudnuté. Pre to pri výnimočných chvíľach nesmieme zabudnúť daný okamih zvečniť fotografiou. No, často sa stáva, že na danú fotku zabudneme, a tým stratíme aj naše spomienky https://www.databazeknih.cz/knihy/750-vyrocie-cirkevnej-organizacie-na-uzemi-dnesnej-kosickej-arcidiecezy-335296 Čo robiť preto, aby boli naše spomienky zviditeľnené?

fotka

Vytlačte si ich

V dnešnej modernej dobe nám fotky väčšinou zostávajú uložené v telefóne alebo v priečinku na USB kľúči, ktorý môžeme kedykoľvek stratiť, alebo sa môže pokaziť. Veľmi pekným a vzácnym zvykom je založenie si rodinného fotoalbumu. Do ktorého sa aj desiatkach rokoch pozriete a dané fotografie pre vás budú mať neskutočne silnú hodnotu. Fotoalbum je krásny tým, že zachytáva detstvo vašich detí, vaše vlastné spomienky z detstva či mladosti.

Navyše na to aby ste mali fotky profesionálne vytlačené na kvalitnom fotopapieri už nemusíte vôbec nikam chodiť. Môžete si ich dať vytlačiť z pohodlia domova online na stránke fotografie online https://www.fotkyzababku.sk/. Zvolíte si veľkosť, typ tlače aj typ papiera. Je to veľmi jednoduché.

portrét

Váš obraz – Vaše spomienky

Z vami vytvorenej fotografie môžete vzniknúť aj naozaj jedinečné umelecké dielo. Z danej fotky je možné vytvoriť nádherný obraz, ktorý si môžete zavesiť na stenu, a bude tvoriť aj úlohu originálneho bytového doplnku. Na stenu sa hodia väčšinou fotografie s jednoduchým motívom, napríklad portrét, krajinka, profesionálna svadobná fotografia, kvety, domáce zvieratko,…

Rámčeková fotografia je viac charakteristickou pre osobnejšie pripomenutia. Je na nej zvečnený okamih, ktorý chcete mať stále na očiach. Rodinný portrét, fotka detí, rodičov,… Jej vhodné miesto je tam, kde trávite najviac času. Či už na nočnom stolíku alebo na stole v kancelárii.

Fotografia v tvare obrazu môže byť tiež krásnym darčekom pre vašich blízkych. Ak hľadáte inšpiráciu na darček k narodeninám alebo výročiu, touto možnosťou nikdy nič nepokazíte.