Za kvalitu nemusíte minúť celý majetok

Každé ráno sa prebúdzame vedľa milovaného človeka alebo v kruhu blízkych, ktorí nás majú radi. Vtedy sme šťastní a k tomu prispieva aj mnoho iných elementov, napríklad zdravý spánok. Dobre vyspatí máme chuť začať nový deň a prijať všetky nové výzvy, ktoré na nás čakajú. Preto je dôležité na to myslieť aj pri zariaďovaní bytu a nakupovať len kvalitné výrobky u osvedčených predajcov.

Kvalitu pocítite na vlastnej koži

Na Slovensku od roku 1992 pôsobí firma SEGUM, ktorá vyrába zdravotné ortopedické matrace a ako prvá ich začala vyrábať z čisto prírodných materiálov. Zákazníci mali však rôznorodé požiadavky, a preto sa rozhodli, že budú rozširovať svoj sortiment o výrobky lacnejšie, ale aj matrace Segum tie luxusnejšie, pre náročnú klientelu. Chceli tak vyhovieť všetkým zákazníkom. Dizajn postelí sa rokmi mení a súčasné trendy diktujú používať k posteliam hrubé matrace, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú komfort spánku.

Matrace vyrába firma SEGUM na mieru a bez príplatkov, preto v súčasnosti ponúkajú aj tie najlacnejšie typy na zákazku. Dosiahli to tým, že kolekciu najkvalitnejších matracov začali vyrábať v širokých sériách, čím do značnej miery ušetrili náklady, a tak ponúkajú kvalitu za prijateľné ceny. Firma má aj svoje podnikové predajne, kde pracujú šikovní predajcovia, ktorí radi pomôžu s výberom. Tam si navyše zákazníci môžu matrace aj vyskúšať.

Skladba sendičového matraca

Sortiment vyrábaných matracov sa delí na dve skupiny: sendvičové a pružinové matrace, tie sa ďalej delia na taštičkové a Bonell pružinové matrace. Výrobca myslel aj na ľudí trpiacich alergiami, ktorých rapídne pribúda, a preto na výrobu používajú švajčiarsku penu Sanitized s certifikovanými antibakteriálnymi vlastnosťami, čím dosahujú vysokú kvalitu výrobkov. Nepoužívajú lacné napodobeniny, ale originálne a kvalitné materiály, takže zákazníci si môžu byť istí, že za primeranú cenu dostanú kvalitu a záruku originality s dlhou životnosťou výrobkov. Zdravý spánok je dôležitý a zabezpečiť ho môžu zdravotné ortopedické matrace od serióznych výrobcov.