Zarezervujte si svoj termín

V tom prípade neváhajte a doprajte si prežitie toho najlepšieho, čo dokáže ponúknuť erotická tantrická masáž. Doprajte si doteraz nepoznaný relax a najvyššiu možnú formu vypnutia myšlienok, ktorá ide ruka v ruke s Vašou sexualitou a ukáže Vám, že takýto oddych je nezabudnuteľný. Tantrická masáž Vás príjemne uvoľní a nabije sexuálnou energiou, ktorá Vám vleje do žíl novú krv. Po jej ukončení sa budete cítiť ako znovuzrodení a sami zbadáte, že tantrická masáž nemá žiadnu konkurenciu. Poskytne Vám vrchol blaha nielen po telesnej, ale i duševnej stránke, keďže tantra ako taká sa stará v rovnakej miere o dušu a telo súčasne.

nahá žena s tetovaním

Naše tantra masérky a maséri Vám dokážu, ako sa dá precítiť každý dotyk a aké zázraky s Vami urobia. Z našej ponuky si môžete vybrať z rôznych druhov masáži podľa toho, aká Vám vyhovuje najviac. Nezabúdajte, že sme tu rovnako pre pánov aj pre dámy, no ani páry u nás nebudú o nič ukrátené – pre zamilované páriky máme pripravenú fantastickú tantrickú masáž pre dvoch, po ktorej si budete so svojou polovičkou rozhodne bližší a budete sa poznať omnoho hlbšie.

nahá žena na posteli

Nech si už vyberiete akýkoľvek typ masáže, nezabudnite si urobiť najskôr rezerváciu Bratislavatantra s dostatočným časovým predstihom – buď formou online formuláru na našej web stránke bratislavatantra.sk alebo pokojne aj telefonicky či e-mailom na nižšie uvedených kontaktoch. Ideálne je urobiť si rezerváciu aspoň hodinu pred začiatkom masáže, aby ste mali všetko dokonalo pripravené k neopakovateľným chvíľam, ktoré u nás zažijete. Môžete nás navštíviť denne v ktoromkoľvek dni v týždni, naše nezabudnuteľné masáže si môžete dopriať v čase od 9.00 do 23.00 hod.

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu v našom tantrickom štúdiu Bratislava Tantra v Bratislave a Vy si môžete byť istí, že urobíme všetko preto, aby ste sa cítili komfortne a pohodlne a prežili chvíle, na ktoré nezabudnete.