Spoľahnite sa na kvalitu bublinkovej obálky

Pre zasielanie tovaru sú vhodné rôzne obalové materiály, od klasických kartónových krabíc až po moderné a ekonomicky výhodnejšie bublinkové obálky.

Stretnete sa s nimi takmer všade, majú široké využitie nielen pre online objednávky a zasielanie tovaru, uplatnia sa aj v pracovnom prostredí alebo aj v domácnosti.

Ponuka bublinková obálka predstavuje kvalitu obalového materiálu v podobe viacerých vzorov a veľkostí bublinkovej obálky.

envelope-5219482_640

Jej popularitu zabezpečuje pevnosť, stálosť a odolnosť vonkajšej povrchovej vrstvy, ktorá je odolná voči vlhkému prostrediu, tlakom a prachu a takisto aj patentovaná vnútorná fólia plná bubliniek plnených vzduchom.

Práve unikátna vnútorná vrstva zabezpečuje dokonalú ochranu pre zásielku, vzduchové bublinky ju chránia, tlmia nárazy a aj krehký tovar bude doručený v neporušenom stave. Bublinkové obálky sú vhodné na zasielanie nielen tlačovín, odevov, ale aj krehkých alebo citlivých predmetov ako napríklad šperky, bižutéria alebo drobné sklenené predmety, ktoré sú vďaka dvom pevným vrstvám v chránenom prostredí.

Z ponuky si môžete vyberať viacero veľkostí vo svetlom farebnom prevedení, prípadne v čiernej matnej úprave alebo nadštandardné holografické obálky, ktoré určite zaujmú Vašich zákazníkov.

Aj ekonomika prepravy a zasielania tovaru je dôležitá. Preto ak porovnávate ťažšie papierové kartóny v porovnaní s ľahkými bublinkovými obálkami, určite sú cenovo výhodnejšie práve moderné obálky s bublinkovou fóliou, ktoré sú ľahké, kvalitné, nezaberajú veľa priestoru a ktoré majú nízke náklady na prepravu.

delivery-1417310_640

Uzatváranie je bezpečné, pomocou pevnej samolepiacej fólie s dostatočnou povrchovou vrstvou lepidla, nemusíte sa báť o svoju zásielku, obsah bude zabezpečený proti vypadnutiu.

Bublinkové obálky si všimnete takmer všade a pomerne často, svedčí to o ich popularite.

Jedná sa o zdanlivú maličkosť, ale s veľkým významom. Vyskúšajte ich a presvedčte sa sami o ich praktickej stránke.