Účinné a lacné krtkovanie

Potrubie a kanalizácia sú v mnohých objektoch, najmä starších, dennodenne namáhané a často dochádza k ich upchatiu a znečisteniu.

Vyriešenie situácie a spoľahlivé odstránenie havarijného problému Vám ponúka profesionálna firma s dlhoročnými skúsenosťami, s odborným prístupom a výhodnou cenou v podobe nonstop služba lacne krtkovanie bratislava.

plumber-228010_640

Ponuka má niekoľko možností odstránenia problému, dôležitá je prvotná informácia z Vašej strany a čo najširší opis situácie. Na základe týchto skúsenosti vyberie tím odborníkov rýchly a najmä účinný spôsob riešenia Vášho problému, aj vrátane poskytnutia rád o prevencii.

Najviac využívané sú 2 základné spôsoby krtkovania známe ako vysokotlakové čistenie alebo elektromechanický spôsob čistenia kanalizácii. Prvý spôsob je často využívaný aj vo väčších objektoch a robustnejších prevádzkach, kde je potrebné vyčistiť dlhý úsek znečisteného potrubia. Vysokotlakové čerpadlo, kvalitný motor a hadica dlhá až takmer 100 m sú základom tejto spoľahlivej technológie.

Výhodou elektromechanického spôsobu je možnosť odstránenie problému aj v potrubiach s malým priemerom, napríklad aj v domácnosti. Tento spôsob je veľmi ekologický, neznečistí okolité prostredie a použitá technológia špeciálneho elektromotora a pružných špirál Vám zabezpečia dokonalý výsledok.

conveyor-5438440_640

Pri procese elektromechanického čistenia sa špeciálne upravené špirály o vhodnom priemere a s primeranými technickými parametrami pohybujú krúživým pohybom v potrubí a postupne odstraňujú znečistenie z potrubia.

Čistota vykonávaných prác je pre každého zákazníka dôležitá, rovnako ako kvalita poskytovaných služieb a profesionalita. Skúsenosti a prax umožňujú odborníkom vykonávať prácu bez zbytočného vedľajšieho znečistenia, čo takisto oceníte, upratovacie práce nie sú nutné.

Skúsení a ochotní profesionáli Vám ponúknu aj preventívne opatrenia ako napríklad trasovanie potrubia alebo TV monitoring potrubia, ktoré Vám v budúcnosti ušetria čas a peniaze a vyhnete sa nutnosti. riešiť akútnu haváriu.