Práca pre firmu Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert jedná z najznámejších svetových firiem v oblasti plastových prepraviek a obalového materiálu. Sme firma, ktorá sa snaží svojim zákazníkom uľahčiť prácu a prepravu ich tovaru, preto neustále vyvíjame a zlepšujeme svoje výrobky, aby boli praktické a pritom plne funkčne pre našich zákazníkov. No sme taktiež firma, ktorá nepozerá len na zákazníka a jeho potreby, ale vníma aj prostredie v ktorom žijeme. Firme Schoeller Allibert záleží rovnako aj na prírode a jej bohatstve a preto pri výrobe kladie veľmi veľký dôraz na ekológiu a ochranu životného prostredia.

prepravky

Preto aj naše výrobky sú nie len na predaj, ale aj na prenájom, vo svojej výrobe využívame opätovne recyklovateľný plast, opätovne recyklujeme plast, z ktorého vyrábame nové plastové produkty a pod., aby sa zabránilo nadmernej a nepotrebnej produkcii plastového materiálu. Naša výroba taktiež spĺňa všetky ekologické štandardy. Všetko o našej výrobe si môžeš nájsť na našej internetovej stránke. Páči sa ti filozofia firmy Scholler Allibert? Rád by si aj ty pracoval v našej firme? Zaujímaš sa o oblasť výroby plastových bedničiek, prepraviek, kontajnerov a iného plastového materiálu? Študoval si podobné zameranie?

Kariera

Firma Scholler Allibert neustále hľadá spolupracovníkov, ktorí majú podobnú pracovnú filozofiu ako je tá naša. Ak si aj ty človek, ktorý vie dať zo seba maximum a pomôcť firme patriť k najlepším vo svete a zároveň je pre teba dôležitá ochrana životného prostredia, si ten správny kolega do nášho tímu. Ak máš technické zameranie, alebo si myslíš, že máš našej firme čo ponúknuť, neváhaj nás kontaktovať a zašli nám svoje CV a motivačný list, v ktorom nám opíšeš, svoje doterajšie skúsenosti, ako aj čo by si mohol firme ponúknuť. Na našej stránke v sekcii kariéra, tiež môžeš nájsť voľné pracovné pozície. Ak ťa niektorá z nich zaujala, radi si pozrieme na tvoj životopis.