Ste minimalista? Toto je priamo pre Vás

Ak nemáte radi okázalosť ale nechcete pôsobiť pri zariaďovaní bytu fádne, zvoľte tento dizajnový skvost. Tradičný materiál v novom prevedení je luxus. Pri zariaďovaní bytu rozhodujú nielen proporcie a nábytok ale aj doplnky či zariadenie. Nechcete aby priestor vyzeral prehnane ale nechcete ani aby bol fádny a bez iskry? Na prvý pohľad to vyzerá ako ťažký oriešok, no opak je pravdou. Čo môže byť jemnejšie ako sklo? A čo môže pôsobiť dojmom luxusu a elegancie? Sklo – v hlavnej úlohe schodisko! Možno sa niekomu nepáči kov v spojení so sklom. V niektorých vyvoláva pocit chladu a neosobnosti, čo má od útulného domova veľmi ďaleko.

nádherne otvorený priestor

Na schody patrí zábradlie. Hlavne z hľadiska bezpečnosti je tento prvok priam povinný. Zle zvolené zábradlie ale môže ukrojiť z priestoru a dokonca zničiť celkového ducha miestnosti. Ideálnym riešením je sklo. A nielen to. Moderné prevedenie nepotrebuje kovový skelet aby dokázal sklo udržať. Navyše to ruší dojem tohto materiálu s výrazným potencionálom. Kým niektorý ho zbožňujú iný majú opačné nároky. Samonosnému sklenenému zábradliu sa ale nedá povedať nie. Spája v sebe silu a čistotu skla. Jeho pevnosť ale aj výrazovú jemnosť voči priestoru.

prosba o modernizáciu

Vďaka zapusteniu tabule do zeme je efekt maximálny. Tak krásny, tak jednoduchý a čistý. Otvorený priestor dodáva schodisku v miestnosti nový rozhľad a krásne sa prispôsobí akémukoľvek priestoru. Ale aj zákazníkovi samotnému. Ak si totiž nevyberiete z produktovej rady, sklenené zábradlie si môžete nechať vyrobiť na mieru. Z hľadiska udržateľnosti je toto zábradlie veľmi zaujímavé. Vďaka moderným postupom výroby si uchová svoje kvality na viac rokov a nepotrebuje špeciálne zásahy ani pravidelný rekonštrukčný servis. Pre majiteľa to znamená nielen viac ušetrených peňazí do budúcnosti ale aj zaslúženie sa o krok k zdravšej a udržateľnejšej planéte.