Sex je doležitý

Sex je odjakživa ľudská potreba, a akonáhle človek sex nemá, tak sa môže dostaviť frustrácia. A viem o čom hovorím. Môj bývalý priateľ totiž na sex kosice veľmi nebol a tak mi ho totiž ani nedával. Teda zo začiatku áno, to bolo všetko zaliate slnkom, ja som si to užívala, boli sme šťastní a ja som sa cítila ako princezná. Vydržali sme spolu tri roky. Asi rok a pol to bolo v pohode, občas sme sa hádali, ale to je asi normálne. Lenže neskôr začali ostré hádky, bolo to hnusné obdobie, čo vám budem rozprávať… necítila som sa vôbec dobre. Jednu dobu už som ku koncu vzťahu na tom bola fakt zle a vôbec som nevnímala, čo mi ostatní hovorili – či už to bola rodina alebo kamaráti.

sex

Vraj nech to ukončím. Lenže ja som ich vôbec nepočúvala a ďalej som sa snažila predstierať, že sa nič nedeje a že je všetko zaliate slnkom. Lenže potom som úplnou náhodou zistila, že ma priateľ podvádza s inou ženou, o dosť rokov staršou a to pre mňa bola naozaj posledná kvapka. Dostala som vtedy záchvat plaču, nevedela som, čo mám robiť a nemohla som prestať. Zrazu akoby mi srdce puklo, cítila som sa úplne zranená, rozčúlená, nevedela som prečo ma podvádza, akú som urobila chybu. Všetko som zvádzala na seba, a myslela som si, že je to moja chyba, ale až neskôr časom som si uvedomila, že nie je.

sex

Všetko u mňa ten človek mal. Upratané, navarené, vyprané, starala som sa o neho ako o kráľa, lenže on si to nevážil a veľa toho zneužíval. Veľmi som mu posluhovala, ale to som si uvedomila, že to bola chyba a viackrát to neurobím. Viackrát už nebudem slúžka pre mužov. Teraz mám našťastie priateľa, ktorý si ma váži a rozhodne ma neberie ako slúžku, naopak si váži to, čo pre neho robím a zahŕňa ma pozornosťou, darčekmi a tak ďalej a ja mu samozrejme oplácam a robím pre neho to isté. A sme spolu šťastní a spokojní.