Kuchynská linka na mieru

Vyberanie nábytku viete vyriešiť jednoducho, ale vybrať správnu kuchyňu chce dobrú inšpiráciu, čas na rozmyslenie všetkých praktických detailov a dobrú spoločnosť, ktorá vám vašu vysnívanú kuchyňu zrealizuje. Ceny kuchynskej linky na mieru sa líšia množstvo kritérií. Hlavnou zložkou je veľkosť kuchyne. Dôležité sú aj materiály, z ktorých kuchyňu budete mať. Keďže nová kuchyňa je veľká investícia, výber kvalitných materiálov by ste mali vopred dostatočne zvážiť.

Biela kuchyňa

Dizajn kuchynskej linky.

Aj keď vintage kuchyňa je stále v niektorých rodinách populárna, predsa len vedie moderné prevedenie. Posledné roky patrí prvenstvo bielej, lesklej kuchyni. Lesklý povrch sa ľahko umýva a pôsobí vždy čisto a luxusne. Biela farba dokonale zapadne do miestnosti a pri malých priestoroch izbu zväčší. Naopak, čierna farba je odvážnejšia. Čiernej kuchyni pristane matný povrch. Farebné kuchyne tento rok nie sú v trende a výrazné farebné prevedenie nenašlo v modernom neutrálnom prevedení svoje miesto. Ku kuchynskej linke neodmysliteľne patrí aj kuchynská doska. Veľký boom zažíva kameň a mramor. Cenovo sú však tieto materiály na vysokej úrovni. Alternatívou býva drevo, ktoré pôsobí teplo a moderne. Hitom tohto roku je kuchynská doska a zástena v rovnakom prevedení.

Kuchyňa na mieru

Spotrebiče.

Značku spotrebičov podľa vašich požiadaviek vám najlepšie pomôžu vybrať v elektre. Pri výbere však myslite najmä na funkčnosť. Pokiaľ sa rozhodujete pre novú kuchyňu nemali by chýbať vstavané spotrebiče. Umývačka riadu, chladnička, rúra, indukčná doska a mikrovlnka vám ušetria miesto a zabudované vyzerajú omnoho lepšie.

Pri plánovaní kuchynskej linky na mieru sa poraďte s odborníkmi. Dajte si vypracovať 3D návrh, aby ste reálne videli ako kuchynská linka zapadne do priestoru. Dizajnéri vám pomôžu s detailami a praktickými radami aj ohľadne prípojok na energie.