Sklo v kúpeľni

Interiér by si mal každý zariadiť podľa svojho vkusu. Typ nábytku ako aj spotrebiče sú na každého vlastnom rozhodnutí. No niektoré veci môžu byť moderné, pekné a aj praktické.

Moderná, luxusná kúpeľňa.

Kúpeľňa zohráva v našich domácnostiach dôležitú rolu. Nevyužívame ju len my, ale častokrát sa v nej ocitne aj naša návšteva. Rozhodujte sa teda pri výbere materiálov zodpovedne.

sklenená zástena

Vaňa či sprchový kút?

Či sa do svojej domácnosti rozhodnete pre vaňu alebo sprchový kút v konečnom dôsledku záleží len na vás. Zatiaľ čo vaňa vám ponúka možnosť dokonalého relaxu v podobe kúpeľa, sprchový kút je vhodný aj pre staršie osoby vďaka bezbariérového prístupu. Áno, dnešné moderné sprchové kúty už nemajú žiadnu vyvýšenú vaničku ani zatváranie na dvere. Štýlový, luxusný sprchový kút, ktorý vám bude závisieť nejedna návšteva pozostáva iba zo sklenenej zásteny.

Čo je sklenená zástena?

Pod pojmom sklenená zástena si jednoducho predstavte sklenenú výplň na dlažbe namiesto dverí v sprchovacom kúte. Žiadne otváranie, zatváranie. A nemusíte sa báť ani vody. Aj keď ostane jedna strana na sprchovom kúte otvorená, priestor na sprchovanie v takýchto typoch kútov je dostatočne veľký a voda vám nebude špliechať do kúpeľne.

sklenená zástena

Bezpečnosť na prvom mieste.

Stále ide o sklo a množstvo ľudí má voči nemu stále predsudky. Ale to vôbec nemusí mať. Sklo používané na sklenenú zaistenú alebo na sklenené dvere je bezpečnostné a vysoko tvrdené. Nehrozí žiadne rozbitie ani v prípade nárazu.

Jednoduchá údržba.

Kvapky vody samozrejme na sklenenej zaistené budú. Ale pamätáte si ešte na klasické dvere na sprchových kútoch? A keď boli ešte v tvare oblúku? Tieto dvere sú väčšinou matné a vyčistiť ich je pre nejednu ženu nočnou morou. Na sklenenú zástenu vám stačí obyčajná handrička na sklo, ktorou sklenenú zástenu po sprchovaní prejdete.