Prečo je servis mobilného telefónu samsung taký dôležitý

Ak máte telefón Samsung a potrebujete opravu telefónu Samsung kvôli akejkoľvek chybe alebo poruche a neviete, kam ísť, a bojíte sa, čo robiť. Potom sa nebojte, že ste dosiahli správne miesto. Pre to využite servis mobilov Samsung. Samsung tvrdí, že spotrebiteľom ponúkne prístup k častiam zariadení, nástrojom na opravu a sprievodcom opráv. Špecifiká podmienok opravy sú stále trochu obmedzujúce: Spoločnosť tvrdí, že bude sankcionovať používateľov, aby opravili iba displej, zadné sklo a nabíjacie porty. Batérie a iné interné drobnosti sú stále zakázané.

rozbitý mobil

Jediné produkty podporované v tomto úsilí o opravu sú rodiny Galaxy S20 a S21 a Galaxy Tab 7+. Všetky boli vydané za posledných pár rokov a zoznam nezahŕňa najmä tohtoročné telefóny a tablety Galaxy. Samsung tvrdí, že v budúcnosti sprístupní diely a služby pre ďalšie zariadenia, ale neuviedol žiadne konkrétne dátumy. Služba platí pre vybrané modely smartfónov Samsung vo vybraných lokalitách. Väčšina opráv bude dokončená v ten istý deň, ak sú všetky potrebné diely na sklade a zariadenie nie je značne poškodené. Niektoré opravy môžu vyžadovať dlhší proces výmeny pošty.

mobil rozbitý

Vieme, aké nepohodlné je žiť s pokazeným zariadením, preto sa snažíme, aby bol proces opravy rýchly a pohodlný. Keď nabudúce budete mať problém, prineste svoj telefón do Mobilovo vo vašom okolí, kde ho opravia. Spoločnosť Samsung oznámila nový program, ktorý umožní používateľom niektorých z jej vlajkových zariadení Galaxy opravovať ich vlastné produkty, čím im aj externým firmám poskytujúcim opravy poskytne prístup k originálnym dielom, opravárskym nástrojom a vizuálnym návodom na opravu krok za krokom. prvýkrát. Predtým sa používatelia spoločnosti Samsung (SSNLF) pri oprave zariadení museli spoliehať na interné servisné služby spoločnosti. Vyskúšajte rýchli a bezproblémovú opravu v mobilovo.sk.