Detaily sú dôležité

Platí to pre všetko, čokoľvek okolo nás sa skladá z maličkostí a stačí jednu vynechať na to, aby bol výsledok nulový či nebodaj sklamaním. O niečo viac to platí pri prerábkach domov, bytov alebo nových stavbách, kde na detailoch záleží až do takej miery že bez nich by to nefungovalo tým správnym spôsobom. Ak práve staviate alebo ste sa rozhodli pre kompletnú prerábku kúpeľne vrátane sprchového kútu, ste na správnej adrese. V súčasnej dobe je preferovaný skôr moderný presklený štýl sprchových kútov, ktorý nám bol niekoľko rokov dozadu známy len z luxusných hotelov či apartmánov. No doba pokročila, technológie rovnako a Vy si radi a čím ďalej tým viac užívate lesk a noblesu presklených sprchových kútov aj u seba doma.

sklenený sprchový kút

Aj v prípade sprchových kútov platí, že na detailoch záleží možno ešte o niečo viac, pretože sprcha bez všetkých dôležitých komponentov môže byť skôr katastrofou ako potešením, preto pri prerábke kúpeľne a samotnej sprchy myslite naozaj na všetko. Spoločnosť LM – MONT s.r.o. sa zaoberá výrobou sklenených sprchových kútov na mieru do každej kúpeľne podľa individuálnych predstáv každého jedného zákazníka nakoľko vieme, že každý z Vás má inú predstavu, iný vkus a rôzne rozmery, v ktorých si svoj nový sprchový kút predstavuje.

sprcha

Samozrejmosťou je aj poradenstvo, radi a ochotne Vám poradíme nielen s výberom samotnej sprchy ale aj všetkých komponentov, bez ktorých sa rozhodne nezaobídete. Nájdete u nás rôzne príslušenstvo k sprchovým kútom, od kovových madiel cez držiaky a kľučky až po samotné tesnenie, ktoré musí byť súčasťou sprchy. Veľmi obľúbeným typom je tesnenie s označením HPPMA https://lmmont.sk/produkt/hppma/, ktoré sa hodí takmer do každej sprchy a svojou šírkou 2000 mm zabezpečuje naozajstnú ochranu pred pretekaním vody. V prípade neistoty sa na nás pokojne obráťte aby ste presne vedeli, čo Vášmu sprchovému kútu naozaj sadne a čomu je lepšie sa vyhnúť.