Zbavte sa prezývky „rýchlik“!

Predčasná ejakulácia vie človek poriadne spomaliť, a to aj napriek tomu, že váš sex bude vyzerať ak pri pohľade z rýchliku. Paradox, že? Áno, paradox, no, bohužiaľ, reálny a skutočný. Ja som si sex nemohol užívať naplno niekoľko rokov. Stačilo mi i takých päť minút a už bolo po všetkom,pričom som to nedokázal absolútne ovládať a kontrolovať. Skúsil som tabletky, no tie mi nejako extrémne nepomáhali a navyše, nechcel som do seba pri každom sexe pchať kilá chémie. Keďže predpokladám, že nie som jediný muž s týmto problémom, veľmi rád vám poradím to, čo pomohlo mne.

Nahá žena v obklopení farebných plameňov

Masáže si doprajte každý druhý deň

Erotické masážeboli mojou prvou záchranou. Pred nimi som vyskúšal rôzne „penisové“ cviky, no úprimne, tie mi veľmi nepomáhali. Masáže sa však ukázali ako skutočná pomoc, hlavne tie zamerané vyslovene na penis. Netvrdím, že zmena prebehla z večera do rána, ale po nejako roku sa to začalo skutočne zlepšovať. Spočiatku som masáže absolvoval aj spolu s priateľkou v salónoch. Viete, aby sme sa obaja naučili čo a ako. Potom sme sa masírovali už doma, a to každý jeden, minimálne každý druhý deň. Skúste a uvidíte. Ak by vám aj nepomohli, poškodiť vám nepoškodia a navyše sú super mega extra príjemné.

Blažene sa tváriaca žena so zatvorenými očami

„Špeci“ prezervatívy

Hlavne páni, ktorí majú stálu partnerku, ktorá navyše užíva hormonálnu antikoncepciu, nebudú úplne rozumieť tomu, prečo by mali pri sexe používať kondóm. Hneď vám to vysvetlím. V špecializovaných predajniach, teda v sex shopoch, dostanete aj kondómy, ktoré majú hrubšiu špičku – koniec. Slúžia na znecitlivenie žaluďa. Prednostne ich užívajú tí, ktorí si chcú sex predĺžiť, no pri problémoch s predčasným vyvrcholením, ide o naozaj výbornú pomoc. Teda, aspoň v mojom prípade, to pomohlo parádne a už od prvého použitia. To je hlavná výhoda tejto „pomôcky“. Erotické masáže totiž slúžia v rámci dlhodobého riešenia vašich problémoch.