Začiatok spoločného života môžete poňať aj vtipne

Niektoré udalosti v živote nie sú veľmi veselé, preto k nim pristupujeme s vážnosťou, no svadba rozhodne patrí k tým veselším okamihom v živote dvoch ľudí, pretože začínajú spoločný život, ktorý bude práve taký, aký si ho oni dvaja urobia, no s istotou sa budú stretávať aj s veselými udalosťami. Už začiatok ich spoločného nažívania je veselý, pretože na svadobnej hostine spievajú a tancujú na ich obľúbenú hudbu.

Prstienky vás navždy spoja

Oznámenia s pozvánkou sa ku každému hosťovi dostávajú poštou, čo aj v dnešnej dobe počítačov a emailov ešte preferujú mnohí ľudia, pretože je to osobnejšie a elegantnejšie. Navyše, každý si ho odloží na dlhé roky ako spomienku na tieto chvíle. Nevesta so ženíchom si svoje svadobné oznámenie vyberajú sami, sami sa rozhodujú v akom štýle bude, akým písmom budú napísané ich mená či celý text, vyberajú si aj svadobne oznamenia vtipne motív, farbu papiera a tiež rozmer oznámenia. Papier im ponúknu v grafickom štúdiu, kde majú biele, krémové, perleťové, ale tiež ponúkajú papier s imitáciou štruktúry plátna. V závislosti od osobnosti budúcich manželov sa odvíja aj typ oznámenia, no vítané je aj v štýle vtipného textu, ktorý ich vystihne a celú udalosť aj trocha odľahčí.

Vtipné oznámenie tkvie v texte, ktorý má mať zábavnú formu, aby sa tomu zasmiali všetci, ktorým je oznámenie určené. To, či na papieri bude motto alebo ich vlastné vtipné myšlienky či nejaké známe citáty je iba na partneroch, ktorí sa na tom dohodnú. Podklad oznámenie môže mať aj formu fotografií oboch budúcich manželov alebo ich karikatúra. Šikovní grafici dokážu z fotografií vytvoriť veľmi vtipné karikatúry, ktoré nikoho neurazia, ale pobavia a oboch dokonalo vystihnú.

Do spoločného života veselo...

Grafické štúdiá vytvoria návrhy a potom ich dajú zákazníkom odsúhlasiť, až následne môžu potvrdiť ich tlač v požadovanom počte. Rozmer oznámení je tradične vo formáte 10×14,5cm, ale dohodou je možné vytlačiť aj menšie formáty alebo takzvané otváracie oznámenia. Tlač je kvalitná, nejaké ozdobné súčasti sú na papier tlačené, nie lepené, aby sa časom nič neodlepilo, a aby oznámenie zostalo v rovnakom tvare aj po mnohých rokoch tak, ako pri jeho posielaní v čase konania svadby.