Voňa domova

Čo sa vám vybaví, keď sa povie slovo domov? Je to miesto, kam stále a stále dookola prichádzame a vraciame sa sem. Z tohto dôvodu je naozaj dôležité, aby sme sa vo svojom vlastnom domove cítili ako v perinke a bavlnke a aby nám tu bolo čo najlepšie. Domov je miesto, kam by sme sa naozaj mali radi vracať za akýchkoľvek okolností. Napríklad keď ideme do mesta zariadiť si nejaké veci, práve domov by mal byť miestom, kam sa tak radi budeme vracať a bude nám tu príjemne.

domov

Ja sa pri sebe doma cítim naozaj krásne a to bude možno aj preto, že som si to tu zariadila presne podľa svojich predstáv tak, ako som si priala. Tým, že mám ešte jednu dcérku je to niekedy trošičku oveľa náročnejšie s oblasťou upratovania (haha), ale kto to nezažil a nemá deti, tak to ťažko asi pochopí. To ale vôbec nevadí. Či už tu doma robím čokoľvek (jem, relaxujem vo vani, čítam si knižky, alebo pozerám na seriály či varím), cítim sa pohodlne a to vôbec nie je klišé. Za mňa je to jedna z najdôležitejších vecí, čo človek vôbec môže mať. Domov, kam sa teší a naozaj vždy sa sem rád vracia, milujúcu rodinu, ktorá ho vždy čaká doma, partnera, ktorý by pre toho urobil úplne čokoľvek a zdravie.

domov

Toto sú za mňa tie najdôležitejšie hodnoty, na ktoré sa zameriavam. A aj keď mám občas zlú náladu pri sebe doma, stále to neznamená, že je to kvôli domovu. Práve zázemie domova mi pomáha prečkávať nejaké neľahké obdobia a robiť ma šťastnú. A preto si tiež vážim aj to, že mám domov, kde môžem bývať, kde sa cítim dobre a kde sa so mnou cíti dobre aj partner a moja milovaná dcérka. A som za tieto veci neskutočne vďačná, pretože si nedokážem už predstaviť svoj život bez môjho domova, dcéry a milovaného partnera, ktorého mám hlboko v srdci, rovnako ako dcérku a oboch ich neskutočne milujem tak, že by som sa pre nich úplne rozkrájala pre oboch.