Sklo ako jedinečný prvok

Pokiaľ práve staviate, alebo rekonštruujete a premýšľate nad tým, ako jednoducho presvetliť priestory, neváhajte s výberom vhodného zábradlia pre Vaše schodisko. Dosiahnite nadčasový dizajn, moderný prvok a hlavne funkčnosť v každom smere. Vyberte si sklenené zábradlie pre Vaše schodisko a vychutnávajte si príjemný celkový vzhľad priestoru. Sklenené zábradlie na schodiskách prepustí dostatok voľne sa šíriaceho denného svetla a vy tak dosiahnete dokonalé presvetlenie priestorov.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie je možné zvoliť si nie len pre interiér ale rovnako tak aj pre exteriér, kedy jeho funkčnosť oceníte napríklad na terasách či balkónoch. Tieto sklenené zábradlia Vám poskytnú jednoduchú údržbu, ktorá spočíva v občasnom utretí prachu, poprípade vonkajšieho nánosu z okolia. Jednoduché čistenie takéhoto zábradlia je pomerne rýchle a cenovo nenáročné. Nepotrebujete žiadne špeciálne čistiace prostriedky, postačí bežný saponát určený re sklenené povrchy. Jedinečnou možnosťou ukotvenia takéhoto zábradlia je zapustenie sklenenej výplne zábradlia priamo od podlahy, čo pôsobí, ako by samotné sklo a teda zábradlie vychádzalo priamo z podlahy.

poschodie, miestnosti

Týmto dosiahnete dokonalú, neprerušenú líniu sklo a dlážka, čo v konečnom dôsledku pôsobí veľmi moderne, nadčasovo a exkluzívne. Sklo na takomto sklenenom zábradlí je možné vyberať vo viacerých variantoch. Najčastejšie je použivané sklo mliečne či pieskované, no v našej ponuke nájdete aj sklo číre. Samozrejmosťou je použitie skla pre tieto sklenené zábradlia vo variante- bezpečnostné. Základ skleneného zábradlia tvorí hliníkový profil, s povrchovou úpravou elox alebo inox v prevedení brúsená nerez, čo je v neposlednom rade tiež v dnešnej dobe vysoko žiadaný materiál. Tieto zábradlia máme v ponuke s možnosťou výberu súčastí, ako je napríklad madlo. Madlo pre svoje sklenené zábradlie si môžete vyberať z ponuky v materiáloch drevo, ale aj nerez. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi poskytneme poradenstvo a vypracujeme pre Vás cenovú kalkuláciu.