Prepravte si ovocie a zeleninu bezpečne

Ľudia žijú vo svojich alebo prenajatých domácnostiach a skladujú rôzne množstvo ovocia a zeleniny. Buď si kupujú potraviny v rôznych väčších množstvách, alebo si vypestujú svoje, pokiaľ ich majú kde skladovať. Zeleninu zbierajú počas celého letného obdobia a ovocie väčšinou počas jesene. Oberajú plody zo stromov, a tak potrebujú nejak prepraviť ovocie zo záhrady dnu do domu. Plastové prepravky na ovocie a zeleninu https://www.schoellerallibert.com/sk/news/products/prepravky-na-ovocie-a-zeleninu/ sú preto najlepšou voľbou, ako ich bez poškodenia preniesť.

Uskladnené jablká v prepravkách

Na tejto webovej stránke máte obrovský rozsah sortimentu a preto si viete nájsť práve to, čo potrebujete a vyhovuje vašim potrebám. Zamestnanci tejto firmy vám veľmi radi pomôžu s vhodným výberom produktu. Prepravky sú praktické, malé, skladacie, stabilné a hlavne ľahké. Manipuluje sa s nimi jednoducho a v prípade, že ich práve nepotrebujete, nezaberajú veľa miesta a tak vám nezavadzajú. V zloženom stave vedia usporiť až 84% miesta. Sú kompatibilné s veľkým množstvom euro prepraviek. Obľúbené sú najmä v automobilovom priemysle, kde sú využiteľné pre uskladnenie veľkého množstva malých komponentov. Prepravky sú vhodné nielen do domácnosti, ale taktiež do obchodu s potravinami, kde potrebujú zamestnanci uskladniť potraviny, kým sa nepredajú. Samozrejme ich môžete využiť aj na iné potrebné veci.

Uskladnené zemiaky v plastových prepravkách

Prepravky sú vhodné na prenášanie a mnoho spiatočných ciest. Nie sú náročné na údržbu a sú odolné voči poškodeniu, ako klasické pevné prepravky. Sú ekologické a ušetria veľké množstvo vašich peňazí a zvýšia efektívnosť dodávateľského reťazca. Vybrať si viete z veľkého množstva, podľa toho, aké práve potrebujete. Máte na výber z rôznych veľkostí a samozrejme si viete objednať aj podľa toho, aký objem prepraviek požadujete. Ak máte mnoho úrody, alebo veci ktoré potrebujete uskladniť, určite neváhajte a zaobstarajte si tieto prepravky. Vďaka nim budete mať lepšie uskladnené potraviny a všetky potrebné veci.