Ako nám škodia autá a vyspelá technika ktorá nás zahubí

Do chcem povedať že sa čudujem že deťom dajú autá choré bez hlavo. Aj bratranca dcéra si myslí že keď mala akože 18 rokov že jej patrí svet choré. Veď to je nerozum pochabel nerozvážne myslenie plus sa dala tetovať no ja byť jej rodičom ja jej to nepovolím choré. Kde speje tento svet. Už pomaly budú škôlkari jazdiť na autách nenormálne si myslia že majú 18 že hurá máme to v hrsti. Skôr ako sliepočky ktoré sa pýtajú na jar z vajíčka von totálne nerozvážne. Nie nie robíme všetko bez hlavo aj zákony sa tak robia všetko sa POCENUJEME. tak ja vyzeráme. Všetko sa povoľuje celkovo je to zlé celý systém nezdravý. Na hlavu postavené. Aj ten zákon čo vymýšľajú že na elektronické kolobežky budú zdaňovať tak im treba mali by ísť v prvom rade po boháčoch im klepnúť po prstoch. Nečudo že vymýšľajú takéto šibnuté zákony. Lebo vedia štatistku milionárov. Poďme sa pozrieť trochu do histórie.

chorý výdobytok doby že sme chorí

TZV. pôvod slovo pochádza z gréckeho slova auto a plus latinský názov MOBILIS čo znamená výrazne pohyblivý. Ak si pamätáte tak ako sme zvykli používať skratky pre autá SAMOHYB to je pomenovanie slovienčine zastaralý názov ešte mnohé iné. Keď ja som bola dieťa boli TRABANT volali sme ho VYSAVAC. Ešte pomenúvame autá kadejako. História sa datuje až cirka v 18 ba aj skôr voľakedy chodili páni na kočoch ale bol aspoň zdravý vzduch aj svet. Neboli alergie a pod. Boli iné choroby šarlach, kiahne a pod. nebola tak vyvinutá medicína nepoznali tak očkovanie ako dnes. Prvé parné stroje boli zrealizované na konci 18 storočia boli to také prvé pokusy. Výmyselník automobilu bol SKOT JAMES. WATT a FRANCUZ N.J. C.

rozbijeme svet

Jeho prvý parný stroj dokázal prepraviť 4 ľudí rýchlosť mal len 5 km za hodinu. Ale postupne sa tieto prvé autá zdokonaľovali. Taký bum nastal polke 19 storočia vtedy vynašli prvý resp. vytvorili prvý spaľovací motor. Písali sa roky 1862 až 1866 jedného krásneho dňa svitlo v hlave jednému mužovi nápad síce sa o to pokúšal už istí čas bol to N. O vynašiel STVORTAKTNY cyklus tým pádom umožnilo sa vznikli výkonnejšie motory. Taký vlastný bum nastal až 80 rokoch v 19 storočí v minulom storočí vtedy vynašli benzínový motor dvaja muži K. B a G. D nevedeli o sebe čiže nezávisle od seba dali k vývoju hviezdičku myslím v tom slova zmysle ako sa technika uberá do dnes vidíme vyspelý vývoj ale tým nesprávnym smerom máme zničenú planétu taktiež ovzdušie aj zdravie vo vzduchu je zvýšené CO2. Už pomalý ani kyslík nebudeme dýchať pomaly ale vážne vám to hovorím že ten kto vymyslel autá nemohol byť celkom normálny viem jasné mi je to nebola by taká vyspelá technika ako dnes.