Obchodné centrum Glavica

Otvorené denne
od 08:00 do 20:00
Parkovanie

Solarium

SOLÁRIUM 3 V 1 (Partner so spoločnosťou Zásielkovňa.sk)
Opaľovanie v bežnom soláriu pokožku nadmerne vysušuje a unavuje, preto sme pre vás zvolili  solárium s kolagénovými trubicami, ktoré zanechávajú pocit hydratovanej, vláčnej a omladenej pokožky. V našom turbo stojatom soláriu získate okrem peknej opálenej a mladšej pokožky i krajšie vyformovanú postavu.
Pre zdravé a príjemné opaľovanie doporučujeme dodržiavanie špecifických zásad uvedených nižšie na stránke. Pred vstupom do solária, tiež prosím zvážte či nepatríte do skupiny ľudí, pre ktorých sa takýto spôsob opaľovania nedoporčuje, viac o kontraindikáciách nájdete nižšie.
✔1. Pekné opálenie
Naše solárium je stojaté a je vybavené 58XL trubicami s dĺžkou 190cm, pre pekné a rovnomerné opálenie celého tela vrátane nôh. Má elipsovitý tvar špeciálne navrhnutý na základe dlhoročných skúseností. Obsahuje 2 bočné a 2 vrchné držiaky pre pohodlné polohovanie. Samozrejmosťou sú zabudované reproduktory a centrálne odsávanie.
✔2. Omladenie vďaka kolagénu
Špeciálne kolagenove trubice podmieňujú  organizmus  na tvorbu vlastného kolagénu.
Kolagén je väzivový glykoproten,ktorý dodáva pokožke  elasticitu a pevnosť.U žien po 25 rokoch sa jeho tvorba v organizme znižuje až  sa úplne zastaví . Čo ma za následok bzik vrások, celilitudy,suchej pokožky,stracanie lesku nechtov aj vlasov.Tento proces starnutia sa dá pomocou kolagenovej terapie zastaviť a dokonca odvrátiť! 
Účinky kolagénu:
-priama,veľmi intenzívna a hlboká hydratácia pleti a pokožky
-zvýšenie elasticity,pevnosti a pružnosti pokožky 
-vyhladenie a redukcia vrások   
-vysoko účinný proti celulitíde 
-proti rozšíreným cievka strán,regenerácii vlasov,nechtov či vlas.pokožky 
-úrychluje hojenie rán 
-nespôsobuje alergie
✔3. Formovanie postavy vďaka vibračnej plošine
Vyformuj si postavu, kým sa opaľuješ! Ako? Jednoducho si nastavíš intenzitu plošiny a Tvoje telo pracuje na báze reflexu, ktorým svaly reagujú na vibráciami narušenú rovnováhu. Tréning na vibračnej plošine je veľmi jednoduchý, bezpečný a veľmi efektívny. Výsledky po 10 minútovom tréningu sú porovnateľné s bežným 60 minútovým cvičením! Lekárske štúdie tiež preukázali, že takýmto cvičením je možné pozastaviť rozvoj osteoporózy a urýchliť obnovu poškodených šliach a väzov. Tréning tiež podporuje spaľovanie tukov najmä v oblasti sedacích svalov, stehien a brucha. Nie je zriedkavá svalová horúčka, už po prvom tréningu na plošine. A preto je opaľovanie v našom soláriu nie len zaujímavejšie, efektívnejšie i prospešné!
KONTRAINDIKÁCIE OPAĽOVANIA V SOLÁRIU
Neodporúča sa návšteva solária:
Osobám mladším ako 18 rokov, pri albinizme (t.j. absencia kožného pigmentu) pri keltskom type pokožky (nápadne svetlá pleť, pehy, rozmnožené pigmentové materské znamienka), v tehotenstve,nádorové ochorenia kože, rozsiahle zápaly kože (fotodermatóza, herpes simplex), alergie na slnečné žiarenie, užívanie niektorých liekov (tetracyklické antidepresíva, tetracyklín, sulfonamid, antireumatiká, antipsoriatiká, orálne antidiabetiká, hypoglikemika, fenotiazínové prípravky, umelé sladidlá Cyclamat, antikoncepčné prípravky, tricyklické antidepresíva- podľa upozornení v návode na užívanie liekov). Mimoriadnu opatrnosť pri ožarovaní je potrebné dodržať po operácii očných šošoviek a pri chorobách zraku (šedý zákal a iné). V prípade nejasností vzhľadom na zdravotný stav je zákazník povinný konzultovať, príp. vyžiadať si vyjadrenie ošetrujúceho prípadne odborného lekára.
ZÁSADY OPAĽOVANIA V SOLÁRIU
Pred opaľovaním sa doporučuje zbaviť pokožku parfému, make-upu, použiť solárnu kozmetiku pred a po slnení,  v soláriu zatvoriť oči a používať ochranné okuliare a min.1-2 hodiny  po opaľovaní sa nesprchovať.
Toto všetko platí aj pre náš druhý turbo ležiaci 
stroj značky Ergoline,ktorý je Mercedesom na trhu medzi strojmi okrem vibračnej plošiny,takže môžeme ho označiť,ako solárium 2v1NÁJDETE NÁS NA FB aj na INSTAGRAME(Solárium Exclusive Sun-Devínska)

Fotogaléria