Obchodné centrum Glavica

Otvorené denne
od 08:00 do 20:00
Parkovanie

DM Drogerie Markt

Doprajte Vašej pleti výnimočnú starostlivosť a nakúpte svoje obľúbené produkty v predajni dm
drogerie markt. Aktivujte si v termíne od 01. 09. do 30. 09. kupón vo vašom kupónovom centre
a uplatnite si pri nákupe 25 násobok bodov na dámsku pleťovú kozmetiku, telové mlieka, maslá,
krémy, oleje a krémy na ruky.

Podmienkou je predloženie zákazníckej karty.

Tu som človekom, tu nakupujem. Známy slogan dm drogerie markt vysvetľuje základ úspechu našej spoločnosti. Stojí na ľuďoch, ktorí tu pracujú a na ľuďoch, ktorí tu nakupujú. Pretože práve ich potreby a želania formujú našu ponuku a výkony. V dm určite získate to, čo potrebujete.

Rozsiahla ponuka sortimentu v oblasti krásy, wellness, starostlivosti o deti, domácnosti, fotoslužieb, starostlivosti o zvieratá či sezónnych výrobkov stojí vo všetkých našich filiálkach na prvom mieste. Našej spoločnosti sa v posledných rokoch podarilo vyprofilovať sa medzi najsilnejšie spoločnosti na trhu. Dôkazom toho je rozširujúci sa sortiment v oblasti biopotravín a kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

Príjemným spestrením nákupu je program dm active beauty svet plný výhod. Umožňuje získať nespočetné množstvo výhod pri nakupovaní, wellness a cestovaní. Preto neváhajte a navštívte našu predajňu. Viac informácií získate na www.dm-drogeriemarkt.sk.

Zbierajte body a ušetrite pri vašom nákupe s novou active beauty kartou! Vaša osobná active beauty karta je kľúčom k svetu plnému krásy, wellnessu a pohody a vašouvs tupenkou k programu dm active beauty. Nechajte sa odmeniť a pri každom nákupe výrobkov pre krásu, zdravie, deti, domácnosť a mnoho ďalších získajte hodnotné body. Zákaznícky program active beauty svet plný výhod sa mení na program active beauty. To dôležité ale zostáva: odmeníme každý váš nákup hodnotnými bodmi. K tomu budete potrebovať novú active beauty kartu, ktorú nájdete od 03. 05. 2018 v dm predajniach.

 

Fotogaléria