Obchodné centrum Glavica

Otvorené denne
od 08:00 do 20:00
Parkovanie

Papiernictvo PACI, kopírovacia služba

Zabaľte si darčeky do krásnych baliacich papierov, použite darčekové tašky, alebo si prestrite obrus s vianočným motívom...

Papiernictvo nie je len zošit a pero, prípadne šanón a zošívačka. Je to aj svet zázrakov, ktoré dokážu vyčarovať úsmev na Vašich tvárach. A tieto zázraky si dokážete vytvoriť so správnymi pomôckami aj sami. Tieto možnosti sa snažíme u nás poskytnúť Vám a Vašim najbližším. Chceme, aby sa naše papiernictvo stalo vaším mostom k zábave a relaxu a to pre všetky vekové kategórie.  

Keďže mnoho začína už v rannom veku neobchádzame ani našich najmenších a máme pre ich tvorivostný a motorický rozvoj pripravené množstvo zaujímavých pomôcok, ako široký výber farbičiek a omaľovánok, jedlú modelovaciu hmotu, množstvo čarovných pečiatok, škrabacích obrázkov a veľa, veľa ďalšieho.

Pre školákov nechýbajú ergonomické školské tašky a ruksaky, prípadne krásne tašky cez plece(spolu viac ako 100 druhov), viac ako 160 rôznych peračníkov a púzdier, množstvo kvalitných pier a ceruziek od značkových výrobcov, boxy na zošity, kvalitné farby, proste všetko čo potrebujete do školy. Potrebujete v kancelárii šanón, zakladač, dierovač, zošívačku alebo niečo iné? Máme pre vás pripravené tak klasické pomôcky, ako aj niečo viac. Nechcete monotónnu kanceláriu, tak ju oživte obrázkovými šanónmi (cez 80 motívov).

Škola alebo práca skončila a nemáte čo robiť? Nevadí, aj pre Vás tu nájdete nespočetné množstvo doplnkov, kreatívnych papierov a pomôcok, vďaka ktorým dokážete tvoriť hotové zázraky. Chcete len relaxovať a pritom zdokonaliť myseľ Vás a Vašich detí? Potom tu pre Vás máme neuveriteľnú škálu didaktických a spoločenských hier. Pre najmenších sú to hry, pri ktorých získavajú cit pre jemnú motoriku, zlepšujú si pamäť, postreh, získavajú lepšie priestorové a farebné videnie, väčší získavajú nové vedomosti, cibria si logické myslenie a predstavivosť a v neposlednom rade pre všetky vekové kategórie je to nespočetné množstvo zábavy.

Idete na návštevu a neviete aký darček zvoliť, príďte. Ponúkame Vám mnoho pekných a zaujímavých možností pre obdarovanie blízkeho. Darček máte. Treba ho zabaliť? Je tu pre Vás viac ako 90 druhov baliacich papierov ako aj darčekové tašky. Robíte oslavu? Určite si vyberiete z viac ako 150 druhov servítkov nie len na Vaše stolovanie alebo úžasné párty doplnky pre Váš veľký deň. 

Chcete si ozdobiť prázdne steny, vytvoriť z prázdnej steny alebo okna iný svet? Potom tu pre Vás máme veľké množstvo okenných a stenových dekorácii.

 

Viaceré zo spomínaných možností môžete robiť spoločne bez rozdielu veku a tým utužovať rodinné vzťahy. Neviete si vybrať? Nie je problém, navštívte nás a radi Vám poradíme.

 

Okrem toho ponúkame kopírovanie a tlač Vašich dokumentov. A čoskoro už aj laminovanie, väzbu a ďalšie zaujímavé služby.

 

Značky, ktoré nájdete v našej predajni:

Koh-i-noor, Stabilo, BagMaster, Herlitz, Jovi, Centropen, Pilot, Edding, Ditipo, Notes, Albi, Nici, Rayher, Lucas a mnohé iné 

Fotogaléria